Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель: зразок

11 травня 2022
4791
Середній бал: 5 із 5

Якщо штатним розписом передбачена посада «фахівець з публічних закупівель», роботодавець має розробити для працівника відповідну посадову інструкцію. Ми подбали про вас та підготували готовий зразок посадової інструкції фахівця з публічних закупівель. Залишилось тільки скачати документ.

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель: зразок

Забрати ПОДАРУНОК за тел.: ⭐️0 800 21 12 20⭐️

Посадова інструкція — це організаційно-правовий документ, в якому визначено ключові завдання, обов’язки, права та відповідальність працівника під час виконання ним роботи на певній посаді.

Нагадаємо, що роботодавця притягнуть до відповідальності за відсутність інструкції, оскільки суд кваліфікує це як порушення законодавства про працю. Щоб не наразитися на зайві клопоти, тримайте напохваті приклад посадової інструкції фахівця з публічних закупівель.

Посадова інструкція фахівця з державних закупівель 

приклад посадової інструкції фахівця з публічних закупівель

СКАЧАТИ ЗРАЗОК

Боротьба триває, і наш обов'язок щодня на максимум працювати в тилу.
Підтримувати Україну за будь-яких обставин, бо тільки разом — ми сила.
Для вас є підтримка від редакції — до 6-ти місяців безплатного доступу до електронного журналу "Держзакупівлі", а також до

експертно-правової системи «Expertus: Держзакупівлі»

Замовляйте доступ онлайн в інтернет-магазині. Якщо потрібно обговорити передплату з особистим менеджером, телефонуйте ⭐️0 800 21 12 20⭐️(дзвінки безплатні).
Будьмо на зв’язку щодня!

logo