Повідомлення про продовження строку розгляду тендерної пропозиції: зразок

24 листопада 2021
304
Середній бал: 5 із 5

Щоб не створювати бланк повідомлення з нуля, скористайтеся зразком від редакції MCFR: Держзакупівлі


Відповідно до частини 10 статті 29 Закону про публічні закупівлі (далі — Закон № 922), строк розгляду тендерної пропозиції / пропозиції, що за результатами оцінки визначена найбільш економічно вигідною, не повинен перевищувати п’яти робочих днів з дня визначення найбільш економічно вигідної пропозиції. Такий строк може бути аргументовано продовжено замовником до 20 робочих днів. У разі продовження строку замовник оприлюднює повідомлення в електронній системі закупівель протягом одного дня з дня прийняття відповідного рішення.

При цьому Закон № 922 не регламентує вимог щодо змісту та форми повідомлення про продовження строку розгляду тендерних пропозицій. Тож, якщо ви ще не розробили відповідний бланк у своїй організації, полегшіть собі роботу та скачайте готовий зразок повідомлення про продовження строку розгляду тендерної пропозиції.

Форма повідомлення про продовження строку розгляду тендерної пропозиції

Форма повідомлення про продовження строку розгляду тендерної пропозиції

СКАЧАТИ

Зважайте, якщо не оприлюднити повідомлення про продовження строку розгляду ТП, то на службових, посадових, уповноважених осіб замовника чекає відповідальність.

Детально про причини та обґрунтування продовження розгляду ТП дізнайтеся у статті «Продовження строку розгляду тендерної пропозиції».

logo