Додаткові угоди на продовження дії договору про закупівлю на 20% замовником-бюджетником

16 грудня 2021
1050
Середній бал: 5 із 5

Наприкінці року замовники нерідко дозакуповують необхідне й укладають додаткові угоди на продовження дії договору на 20%. Слід пам’ятати, що замовники бюджетної сфери мають ряд відмінностей при закупівлях за державні кошти, зокрема, укладають дві додаткові угоди на продовження дії договору. Щоб спростити вам роботу експерти редакції «MCFR: Держзакупівлі» підготували зразки додаткових угод на продовження дії договору на 20% для замовників-бюджетників. Скачайте шаблони й працюйте із задоволенням.

Під час публічних закупівель бюджетні організації враховують не лише норми Закону про публічні закупівлі, а й бюджетне законодавство.

Як реєструвати додаткову угоду

Замовникам бюджетної сфери стануть у пригоді статті:

Щоб продовжити дію договору на 20% тільки замовники-бюджетники укладають дві додаткові угоди. Тож, якщо ваша організація належить до такої категорії замовників, тримайте напохваті зразки першої та другої допки для пролонгації договору.

Перша додаткова угода на продовження дії договору про закупівлю на 20% замовником-бюджетником
(продовження строку дії договору)

Зразок першої додаткової угоди на продовження дії договору про закупівлю на 20% наприкінці року замовником-бюджетником (продовження строку дії договору)

СКАЧАТИ

Друга додаткова угода на продовження дії договору про закупівлю на 20% замовником-бюджетником
(визначення загальної вартості та обсягу постачання)

logo