Документи переможця торгів – в якій формі надавати

23 лютого 2022
448
Середній бал: 5 із 5
експерт, консультантка з публічних закупівель, канд. екон. наук

Закон України «Про публічні закупівлі» встановлює окремі вимоги до переможця закупівлі, що замовник має реалізувати у тендерній документації.

 

Коли у тендері пройшов аукціон і замовник визначив переможця закупівлі, іноді може здатися, що вже всі складні етапи процедури закупівлі позаду, але це ще не так.

Відповідно до статті 17 Закону переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує десяти днів з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику документи шляхом оприлюднення їх в електронній системі закупівель, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6, 8, 12 і 13 частини першої та частиною другою цієї статті.

Документи переможця торгів – в якій формі надавати

Коли відновлюється строк розгляду тендерної пропозиції у євроторгах

Документи переможця тендеру

Спосіб документального підтвердження згідно із законодавством щодо відсутності підстав, передбачених пунктами 5, 6, 12 і 13 частини першої та частиною другою цієї статті, визначається замовником.

При цьому, Закон встановлює, що замовник не вимагає документального підтвердження публічної інформації, що оприлюднена у формі відкритих даних згідно із Законом України "Про доступ до публічної інформації" та/або міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним, або публічної інформації, що є доступною в електронній системі закупівель.

Разом з тим, замовник відхиляє тендерну пропозицію із зазначенням аргументації в електронній системі закупівель у разі, якщо, зокрема переможець процедури закупівлі відмовився від підписання договору про закупівлю відповідно до вимог тендерної документації або укладення договору про закупівлю та/або не надав у спосіб, зазначений в тендерній документації, документи, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 цього Закону.

Документи переможця торгів – в якій формі надавати Таким чином, саме спосіб зазначений в тендерній документації, у разі його недотримання учасником переможцем є основою для його відхилення.

Крім того, замовник може вимагати від переможця і інші документи, крім як для спростування підстав, установлених статтею 17 Закону. Ненадання таких документів буде підставою для відхилення учасника переможця як такого, що відмовився від підписання договору про закупівлю відповідно до вимог тендерної документації.

Які документи вимагати у переможця відкритих торгів

Розглянемо більш детально, які документи вимагати від учасника переможця.

Пунктами 2,3 та 8 статті 17 Закону передбачено, що замовнику  слід відхиляти учасника якщо:

- відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення;
- службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією;
- учасник процедури закупівлі визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього відкрита ліквідаційна процедура.

 

Ця інформація наявна у відкритих державних реєстрах «Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення» та «Єдиний реєстр підприємств щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство»

Таким чином, вимагати в тендерній документації учасникам надати додаткові документи замовнику не варто.

 

Відхилення тендерної пропозиції переможця торгів

Пунктами 5,6 та 12 статті 17 Закону передбачено, що замовнику  слід відхиляти учасника якщо:

  • фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено у встановленому законом порядку;
  • службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі), була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено у встановленому законом порядку;
  • службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми.

Уникаємо помилок, якщо тендер не відбувся

Як учаснику підтвердити відсутність вказаних підстав для його відхилення з торгів

Зазначена інформація стосується особистих даних фізичних осіб, тому її не має у відкритих джерелах. З огляду на це замовник повинен встановити спосіб, яким учасник повинен підтвердити відсутність вказаних підстав для його відхилення. Таким способом може бути довідка МВС про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості або обмежень, передбачених кримінальним процесуальним законодавством України (далі — Довідка).

З 1 лютого 2017 року надання такої Довідки здійснюється територіальними сервісними центрами МВС та Департаментом інформатизації МВС.

Існує два види Довідки, так звана «скорочена» та «повна» довідки. «Скорочена» довідка включатиме відомості про відсутність/наявність судимості, «повна» довідка — відомості про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність/наявність судимості або обмежень, передбачених кримінально-процесуальним законодавством України.

Учасникам краще отримувати повну довідку, адже вона стосується усіх трьох підстав, передбачених Законом.

Замовники можуть перевірити достовірність, наданої учасником, довідки за посиланням.

Варто ураховувати, що така довідка не має строку дії, вона видається на вимогу фізичної особи в періоді, коли така вимога надійшла. Тому, замовникам необхідно передбачати строк у який така довідка повинна бути отримана учасником в тендерній документації, наприклад не раніше оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі.

Пунктам 13 статті 17 Закону передбачено, що замовнику  слід відхиляти учасника якщо учасник процедури закупівлі має заборгованість із сплати податків і зборів (обов’язкових платежів), крім випадку, якщо такий учасник здійснив заходи щодо розстрочення і відстрочення такої заборгованості у порядку та на умовах, визначених законодавством країни реєстрації такого учасника.

Замовник може не встановлювати окремого способу для підтвердження відсутності зазначеної підстави для відхилення учасника переможця, адже стосовно переможця в електронній системі закупівель інтегрується інформація з Державної податкової служби України.

Однак, така інформація не інтегрується стосовно учасників нерезидентів.

З огляду на це, замовник може передбачити, що способом підтвердження є інформація наявна в електронній системі закупівель, але у разі її відсутності або незгоди учасника з цією інформацією, він має завантажити у електронну систему закупівель відповідну довідку Державної податкової служби України.

Підтвердження розстрочення і відстрочення заборгованості визначено у п. 100.10 Податкового кодексу України. Державна податкова служба України формує та веде у відкритому доступі Реєстр заяв про розстрочення, відстрочення грошових зобов’язань чи податкового боргу, який щодня опубліковує на своєму офіційному веб-сайті. До зазначеного реєстру вносяться відповідні дані за кожною з поданих заяв.

З Реєстром заяв про розстрочення, відстрочення грошового зобов’язання чи податкового боргу можна ознайомитися на сайті Державної податкової служби України або у Дії.

Окремо слід відмітити, що замовникам у тендерній документації варто звертати увагу учасників щодо необхідності підтвердження ними відсутності підстави, визначеної частиною другою ст. 17 Закону.

У Законі відсутні вимоги щодо встановлення замовником способу підтвердження відсутності цієї підстави, але для допомоги учасникам вони можуть рекомендувати у тендерній документації підтверджувати відсутність цієї підстави, наприклад, у довільній формі.

БЕЗПЛАТНИЙ ВЕБІНАР: Типові порушення замовників, які найчастіше виявляють аудитори

В якій формі подавати документи переможцю торгів

Документи по статті 17 Закону учасник переможець повинен завантажити в електронну систему закупівель протягом 10 днів з дати оприлюднення в ній повідомлення про намір укласти договір про закупівлю.

Однак, відповідно до ч. 2 ст. 41 Закону переможець процедури закупівлі під час укладення договору про закупівлю повинен надати:

1) відповідну інформацію про право підписання договору про закупівлю;
2) копію ліцензії або документа дозвільного характеру (у разі їх наявності) на провадження певного виду господарської діяльності, якщо отримання дозволу або ліцензії на провадження такого виду діяльності передбачено законом та у разі якщо про це було зазначено у тендерній документації/оголошенні про проведення спрощеної закупівлі чи вимагалося замовником під час переговорів у разі застосування переговорної процедури закупівлі.

Перелік відповідних документів, що має надати учасник,  замовник встановлює в тендерній документації. Там же він може передбачити окремий строк для їх подання. Якщо такий строк не буде встановлено в тендерній документації, строк подання цих документів прирівнюється до строку укладання договору.

Ненадання зазначених документів відповідно до Закону може бути визнано відмовою учасника від підписання договору про закупівлю відповідно до вимог тендерної документації або укладення договору про закупівлю.

Закон не обмежує перелік документів, що може вимагати замовник про право підписання договору про закупівлю, а тільки встановлює їх мету. Однак, іноді замовники вимагають і поза межами цієї мети, наприклад перераховану цінову пропозицію учасника.

Робота із закупівельними документами:

Чи варто вимагати такі документи від переможця – судова практика

Це спірне питання. Адже, при оскарженні, у разі ненадання такого документа переможцем процедури закупівлі, орган оскарження, як правило, приймає рішення з огляду на те чи була така вимоги в тендерній документації. Якщо така вимога була, учасник повинен був її або оскаржити або виконати і якщо не виконав, то підстава для відхилення є.

Водночас судова практика дещо інша. Наявні рішення суду, де визнано, що ненадання переможцем торгів (не завантаження в систему) остаточної пропозиції за результатами аукціону не може бути розцінено як відмову учасника від підписання договору про закупівлю та, як наслідок, не може бути підставою для відхилення тендерної пропозиції переможця.

З огляду на це, замовнику не варто встановлювати вимоги до документів переможця процедури закупівлі поза межами вимог Закону.

Таким чином, які документи встановлювати для надання переможцем процедури закупівлі, у тому числі для спростування наявності підстав для його відхилення згідно ст. 17 Закону, замовник вирішує  самостійно. При цьому, не варто обтяжувати даний етап закупівлі надмірною кількістю документів, адже відхилення переможця може мати наслідки, оскільки визнання учасника переможцем є акцептом його пропозиції, тобто попередньою згодою укласти договір.

БЕЗПЛАТНИЙ ВЕБІНАР: Практика закупівель — 2022: бліц-відповіді на запитання уповноважених осіб

Документи переможця торгів – в якій формі надавати

ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ВЕБІНАРІ

logo