Тендерна документація - зразок

6 червня 2022
2579
Середній бал: 5 із 5

Необхідний зразок тендерної документації, що відповідає чинному закупівельному законодавству? Тоді швидше відкривайте статтю.


Вдало складена тендерна документація (ТД) допоможе уникнути багатьох труднощів в закупівлях, отримати найкращу тендерну пропозицію, а ще зекономити час та нервові клітини закупівельника. Перелік інформації, яка має бути в документі, регламентує стаття 22 Закону України «Про публічні закупівлі».

Які вимоги встановлювати в тендерній документації

Наразі замовникам важко складати власну ТД або типову тендерну документацію на основі Примірної тендерної документації, затвердженої наказом Мінекономрозвитку від 13.04.2016 № 680. Адже зразки у наказі не відповідають вимогам нового Закону. Тож фахівці першої в Україні експертно-правової системи для закупівельників Expertus: Держзакупівлі адаптували зразок тендерної документації щодо проведення відкритих торгів до умов чинного законодавства. Ви можете не лише скористатись зразком, але й отримати подарунковий демо-доступ до всіх матеріалів Системи.

Приклад тендерної документації

Правильно скласти ТД та дотриматись «букви Закону» допоможуть консультації:

Тендерна документація - зразок
Діана Чайкаспівзасновник та директор ПП «Центр публічних закупівель «Тендер-експерт», консультант з публічних закупівель, Львів
Формуємо умови ТД, щоб виконати вимоги статті 17 Закону

logo