Класифікатор медичних виробів для зазначення інформації в ЕСЗ

11 березня 2021
508
Середній бал: 5 із 5

Інформацію про предмет закупівлі медвиробу в електронній системі зазначають за його кодом та назвою відповідно до національного класифікатора НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів». Тож скачайте класифікатор, щоб завжди мати його під рукою.


При закупівлі медвиробів предмет закупівлі визначається за загальним правилом, тобто за показником четвертої цифри Єдиного закупівельного словника (ДК 021:2015). Як зазначати інформацію про нього в ЕСЗ залежить від кількості медичних виробів.

Предмет закупівлі товарів, робіт, послуг: як визначати

Так, якщо замовник закуповує один медвиріб у складі предмета закупівлі, то зазначає його код та назву згідно з національним класифікатором НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів», затвердженим наказом Мінекономрозвитку від 05.02.2019 № 159 (далі — НК 024:2019).

Для двох і більше медичних виробів у складі предмета закупівлі необхідно зазначити код та назву кожного медичного виробу відповідно до національного класифікатора НК 024:2019.

ПРИКЛАД

Щоб швидко знайти необхідний код та назву, скачайте класифікатор у форматі Excel.

✔️ СКАЧАТИ КЛАСИФІКАТОР

Пам'ятайте! Медичні вироби та лікарські засоби не тотожні поняття. Під час закупівлі лікарських засобів предмет закупівлі визначається інакше.

А щоб ваші закупівлі завжди відповідали вимогам законодавства, долучайтеся до користувачів першої в Україні експертно-правової системи для закупівельників Expertus: Держзакупівлі.

Класифікатор медичних виробів для «правильних» закупівель

logo