Додаткова угода про продовження дії договору

19 травня 2022
8054
Середній бал: 5 із 5

Необхідність продовжити дію договору про закупівлю може виникнути з різних підстав. Але незалежно від самої підстави будь-які зміни до договору підтверджуються підписаною додатковою угодою. Ми підготували для вас зразки додаткових угод про продовження строку дії договору.

 


Законодавець пов’язує продовження дії договору про закупівлю на 20% зі строком, достатнім, щоб провести процедуру закупівлі/спрощену закупівлю на початку наступного року.

Розраховуйте строки залежно від очікуваної вартості предмета закупівлі, який придбаватимете в наступному році. Тобто від запланованого виду закупівлі — як-от відкриті торги чи спрощена закупівля.

Зважте, що у відкритих торгах можливе оскарження, що призведе до призупинення торгів й продовження їх строку.

⚡️ СПЕЦПРОЄКТ: ЗАКУПІВЛІ В ЧАС ВІЙНИ ⚡️

Додаткова угода про продовження терміну дії договору: зразок

 

 

 

 

Ще один випадок, коли потрібно продовжити сток дії договору регламентовано п. 4 ч. 5 ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю. 

Додаткова угода про продовження строку дії договору та виконання зобов'язань щодо передачі товару

 

 

Додаткова угода про продовження дії договоруДізнайтеся, чи можлива автоматична пролонгація договору про закупівлю.❤️ ХОЧУ СЕРТИФІКАТ ❤️

 

 

logo