Протокол виправлення технічної помилки: зразок

3 квітня 2021
2689
Середній бал: 5 із 5

Якщо необхідно виправити технічну помилку в тендерній документації, пропишіть це у протоколі. Щоб ви оформили документ правильно, ми підготували одразу два зразки. Один — для документування рішення ТК, інший — УО.  

ЗРАЗКИ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ЗАМОВНИКА 2022

Відповідно до частин 2 статті 24 Закону «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) Замовник має право з власної ініціативи або у разі усунення порушень законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку органу держфінконтролю згідно зі статтею 8 Закону, чи за результатами звернень, або на підставі рішення органу оскарження внести зміни до тендерної документації (ТД).

Нагадаємо, що при внесенні змін до ТД строк для подання тендерних пропозицій продовжується Замовником в електронній системі закупівель так, щоб з моменту внесення змін до закінчення кінцевого строку подання тендерних пропозицій залишалося не менше ніж 7 днів.

Коли виникла необхідність виправити технічну помилку, виправте її методом виправлення інформації, внесеної до електронних полів ЕСЗ та внесення змін до тендерної документації. Перелік змін додайте до відповідного протоколу.

Протокол виправлення технічної помилки: зразок
ОКСАНА СОКОЛОВАшеф-редактор MCFR Держзакупівлі
Які формальні помилки передбачати в тендерній документації та чому не треба відхиляти пропозицію учасника з формальною помилкою?

Протокол тендерного комітету про виправлення технічної помилки

Якщо ви вже перейшли на роботу з уповноваженою особою, скористайтесь іншим зразком від наших експертів. До речі, про різницю в роботі ТК і УО можна детально прочитати у статті «Тендерний комітет чи уповноважена особа: настанови для замовника».

Три запитання закупівельнику для самоперевірки

Протокол уповноваженої особи про виправлення технічної помилки

logo