Протокол уповноваженої особи про звіт про укладений договір

17 червня 2022
4696
Середній бал: 5 із 5

Перед тим, як прозвітувати про договір, укладений поза ЕСЗ, необхідно закріпити рішення відповідним протоколом. Якщо за закупівлі до 50 тисяч гривень відповідає уповноважена особа, скачайте зразок протоколу УО про звіт про укладений договір.


Закупівлі товарів, робіт і послуг, вартість яких не перевищує 50 тисяч гривень, в Україні дозволено проводити поза електронною системою закупівель (ЕСЗ). Тобто, замовник при закупівлі до 50 тис. грн має вибір і може закуповувати:

  • або через ЕСЗ;
  • або поза ЕСЗ.

Важливо! Якщо замовник під час такої закупівлі не використовує електронну систему закупівель, він зобов’язаний оприлюднити в ЕСЗ звіт про договір про закупівлю, укладений без використання ЕСЗ. Так скеровує частина 3 статті 3 Закону № 922.

Як почати працювати в ЕСЗ ➤ Експрес-курс із закупівель до 50 тисяч

Закон про публічні закупівлі не містить норми про те, хто проводить закупівлі на суму до 50 тис. грн. Тож, якщо у вас проводить такі закупівлі уповноважена особа, стане у пригоді зразок протоколу УО про оприлюднення звіту про укладений договір.

Протокол уповноваженої особи про звіт про укладений договір 2022   

Пам’ятайте про строки оприлюднення інформації про закупівлю та відповідальність за їх порушення. Зокрема, на оприлюднення звіту про договір про закупівлю, укладений поза ЕСЗ маєте 3 робочих дні з дня укладення такого договору.

logo