Зразок заявки на внесення закупівлі до річного плану закупівель

15 жовтня 2021
465
Середній бал: 5 із 5

Положення/порядок організації та проведення закупівель має, зокрема, визначати правила формування заявок на внесення закупівель до річного плану закупівель, тобто форму, зміст, строки та спосіб їх надання. Щоб ви не «ламали голову» над формою документа, скачайте готовий зразок заявки на внесення закупівлі до річного плану закупівель зі статті.


Щоб забезпечити процес планування та складання річного плану закупівель відповідно до приписів Закону № 922, замовнику, зокрема доцільно затвердити положення/порядок організації та проведення закупівель (далі — Порядок).

Як складати та оприлюднювати річний план закупівель в ЕСЗ

В частині формування річного плану Порядок повинен, у тому числі:

  • встановлювати відповідальних осіб — ініціаторів закупівлі. Це можуть бути як підрозділи, так і безпосередньо відповідальні особи, які після укладання договору за конкретним предметом закупівлі будуть споживачами придбаного товару, роботи чи послуги;
  • визначати правила формування заявок — її форму, зміст, строки та спосіб надання;
  • встановлювати відповідальність за ненадання або неподання в строк заявки;
  • передбачати механізм повернення на доопрацювання заявок тощо.

Зважайте, що обов’язкову інформацію, що має містити річний план закупівель, регламентує частина 2 статті 4 Закону про публічні закупівлі. Передбачте усю цю інформацію у внутрішній заявці на проведення закупівлі, яку відповідальні особи передають уповноважениій особі.

У Порядку передбачте, в якому вигляді необхідно подавати заявку: паперовому, електронному, або в обидвох це можливо.

Заявка на закупівлю має містити:

Зразок заявки на внесення закупівлі до річного плану закупівель
ОЛЕНА СТЕПАНОВА,директор ТОВ «СІ БІЗНЕС КОНСАЛТИНГ», Одеса
Як організувати процес формування річного плану закупівель та які документи у цьому допоможуть, щоб закупівельники змогли коректно вибирати види закупівель та ефективно розпоряджатися своїм робочим часом?


Якщо ви ще не затвердили форму заявки на внесення закупівлі до річного плану закупівель 2022, скачайте та використовуйте запропонований зразок.

Заявка до річного плану закупівель

заявка на внесення закупівлі до річного плану закупівель

СКАЧАТИ ЗРАЗОК


* У Примітці ініціатор закупівлі вказує інформацію, що може мати вплив на визначення виду закупівлі. Наприклад, посилання на норму Закону № 922 щодо можливості проведення переговорної процедури.

logo