Протокол уповноваженої особи про визначення переможця закупівлі

15 червня 2022
2149
Середній бал: 5 із 5

Скачати протокол щодо прийняття рішення уповноваженою особою про визначення переможця ➤ протокол уповноваженої особи про визначення переможця відкритих торгів ➤ протокол уповноваженої особи про визначення переможця спрощеної закупівлі

Під час спрощеної закупівлі на розгляд найбільш економічно вигідної пропозиції з дня завершення електронного аукціону Законом № 922 передбачено 5 робочих днів. Коли за результатами оцінки такої пропозиції було визначено переможця, уповноважена особа оформлює це рішення протоколом. Так скеровує частина 10 статті 11 Закону про публічні закупівлі:

«Рішення уповноваженої особи оформлюють протоколом, який підписує уповноважена особа, із зазначенням дати прийняття рішення».

Коли відхиляти переможця процедури закупівлі

Щоб ви були впевнені у правильності складеного документа, скористайтеся зразком від наших експертів.

Протокол уповноваженої особи про визначення переможця спрощеної закупівлі      

Нагадаємо, що протягом 1 дня з дня, коли було прийняте рішення про  визначення переможця, в ЕСЗ необхідно оприлюднити повідомлення про намір укласти договір про закупівлю.

В «українських» відкритих торгах оцінка тендерної пропозиції (ТП) передує її розгляду. Таким чином замовник може визначити переможцем учасника, якщо на етапі розгляду ТП залишилася одна пропозиція учасника, яка відповідає всім критеріям та умовам, визначеним у тендерній документації. Таку позицію висловило Мінекономрозвитку у листі від 27.10.2016 № 3302-06/34323-06.

Уповноважена особа має ухвалити рішення про намір укласти договір про закупівлю у день визначення учасника переможцем. А відповідно до строків оприлюднення інформації про закупівлю протягом 1 календарного дня опублікувати в ЕСЗ повідомлення про намір укласти договір про закупівлю.

На нашу думку, доцільно скласти єдиний протокол про розгляд пропозиції, визначення переможця та повідомлення про намір укласти договір. Тримайте напохваті зразок.

Протокол уповноваженої особи про визначення переможця відкритих торгів

logo