Протокол уповноваженої особи про відхилення тендерної пропозиції

27 квітня 2021
922
Середній бал: 5 із 5

Уповноважена особа (УО), серед іншого, забезпечує складання, затвердження та зберігання відповідних документів з питань публічних закупівель, визначених Законом № 922. Усі рішення УО оформлюють протоколами. Рішення про відхилення пропозиції учасника теж необхідно документувати. Скачайте зразки протоколів уповноваженої особи про відхилення пропозиції з різних підстав, щоб легко і правильно скласти необхідний документ.


Перший із запропонованих зразків стане у пригоді, якщо відхилятимете учасника, який не надав забезпечення тендерної пропозиції (ТП) (абз. 5 п. 1 ч. 1 ст. 31 Закону № 922) .

Протокол уповноваженої особи про відхилення учасника через ненадання забезпечення тендерної пропозиції

Протокол уповноваженої особи про відхилення тендерної пропозиції
НАТАЛІЯ ЗАЄЦЬ,консультант з публічних закупівель, канд. екон. наук, Київ
Як перевірити підстави за статтею 17 в переговорній процедурі закупівлі? Як обумовити у ТД спосіб підтвердження підстав за статтею 17? Яких вимог у ТД не можна встановлювати? Як перевірити наявність антикорупційної програми?

Памятайте, що за Законом «Про публічні закупівлі» замовник відхиляє ТП, якщо учасник процедури закупівлі визначив конфіденційною інформацію, що не може бути визначена такою відповідно до вимог частини 2 статті 28 Закону (абз. 8 п. 1 ч. 1 ст. 31).

Протокол уповноваженої особи про відхилення учасника через визначення інформації конфіденційною

За вимогами Закону замовник у тендерній документації зазначає, зокрема, мову (мови), якою (якими) учасник має скласти ТП (п. 13 ч. 2 ст. 22 Закону № 922).

Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі за статтею 17 Закону № 922

Норма Закону щодо відхилення скеровує:

«Замовник відхиляє ТП учасника, якщо вона викладена іншою мовою (мовами), аніж мова (мови), що вимагається тендерною документацією» (абз. 3 п. 2 ч. 1 ст. 31).

Якщо ви отримали ТП іншою мовою, скористайтеся зразком протоколу уповноваженої особи про відхилення учасника.

Протокол уповноваженої особи про відхилення учасника на підставі подання документів іншою мовою

З 2022 року упов­новажені особи повинні підтверджувати свій рівень знань у сфері публічних закупівель. Щоб перевірити себе, спробуйте пройти декілька тестів:

А ви правильно проводите закупівлі на суми, менші порогових?

Три запитання закупівельнику для самоперевірки

Закупівлі до 50 тисяч: чи вмієте ви працювати в ЕСЗ

logo