Як сформувати тендерну документацію для успішної закупівлі?

25 травня 2021
51
Середній бал: 5 із 5

Складання тендерної документації – одна з найскладніших та найоб’ємніших тем для закупівельників. Як детально прописати вимоги, але уникнути дискримінації? Чим поняття «кваліфікаційні критерії» відрізняється від «інших вимог»? Як внести зміни в ТД і не заплутатися? Приготуйтеся, тендерна документація, — місія здійсненна!

Ми знаємо про усі складнощі закупівельників-практиків, щодня отримуємо листи від ваших колег. Тож тендерній документації ми присвятили окреми модуль на курсі «Національна сертифікація з публічних закупівель — 2021».

Тема 1. Обов'язкові умови тендерної документації

Експерти роз'яснюють: 

Формування кваліфікаційних вимог до учасників. Реалізація в ТД вимог за статтею 17 Закону. Документальне підтвердження відповідності вимогам. Технічні вимоги.


Тема № 2. Необов'язкові умови тендерної документації

Формальні (несуттєві) помилки. Вимоги, що допоможуть уникнути учасників/товарів, що підпадають під санкційне законодавство.

На що ж варто звернути увагу в цих документах з огляду на вимоги Закону № 922?

Тема № 3. Забезпечення тендерної пропозиції та виконання договору

Протягом двох уроків вивчаємо умови повернення/неповернення тендерного та договірного забезпечення, розмір забезпечення.

Тема № 4. Дії замовника на етапі подання тендерної пропозиції

Тема № 5. Реалізація встановлених положень тендерної документації при проведенні торгів

Не чекайте на перевірку закупівлі або оскарження тендерної документації учасником, активуйте подарунковий доступ до уроків Вищої школи Закупівельника та отримайте:

  • відеоуроки від експертів з публічних закупівель,
  • готові конспекти,
  • тестування для самоперевірки.

А після успішного проходження усього курсу, не забудьте похвалитися СЕРТИФІКАТОМ про підвищення кваліфікації від Юридичного університету Ярослава Мудрого.

Як сформувати тендерну документацію для успішної закупівлі?

logo