Як опублікувати звіт про укладений договір

27 травня 2021
244
Середній бал: 5 із 5

Маючи під рукою алгоритм працювати набагато легше. Тож швидко оприлюднити онлайн звіт про укладений договір закупівлі в Прозоро, допоможе ця стаття-інструкція.


Як відомо, звіт про укладений договір в ProZorro є завершальною процедурою в проведенні електронних публічних закупівель. Що важливо, він має оприлюднюватись в той же день, що і був укладений. Проте, виникає питання, які данні повинні бути внесені до звіту та як правильно його розміщати в програмі. Тому далі наведемо алгоритм на прикладі одного з майданчиків.

Що можна закуповувати в Prozorro Market, скільки та коли

Яку інформацію необхідно внести у звіт про укладений договір

Отож, обов’язково у звіті про укладений договір потрібно зазначати таку інформацію:

 • предмет договору (вказується назва товару або послуги);
 • кількість учасників, що брали участь в аукціоні;
 • інформацію про переможця аукціону, з яким укладений договір (ім’я фізичної особи, назва компанії чи підприємства, адреса його чи її місцезнаходження);
 • ціни, які були запропоновані усіма учасниками тендеру;
 • сума, вказана в договорі;
 • у випадку, коли закупівля була проведена за рамковою угодою, потрібно вказати ще й дату опублікування оголошення про укладення такої угоди;
 • дата оприлюднення оголошення про намір укласти договір про закупівлю, проведення аукціону;
 • дата, коли укладався договір;
 • якщо договір не було укладено, то також слід зазначити підстави, на основі яких було прийняте таке рішення.

Також, у звіті про укладення договору в Прозорро потрібно вказувати зведену інформацію стосовно наявних документів, які підтверджують критерії по кваліфікації учасників тендеру за статтею 16 Закону про публічні закупівлі (далі – Закон № 922), та наявність або відсутність підстав для дискваліфікації цих же учасників за статтею 17 Закону № 922.

У випадку, коли в системі ProZorro проводяться закупівлі виконання робіт чи надання послуг, у звіті про укладений договір потрібно вказувати вичерпну інформацію щодо:

 1. безпосередніх учасників тендеру;
 2. суб’єктів господарювання, яких учасник тендеру хоче залучити як субпідрядників, частка участі яких у загальному обсязі від вартості робіт становить 20% і більше (вказується найменування чи ПІБ суб’єктів, їхнє місцезнаходження чи адреса).

Після оприлюднення замовником договору про закупівлю, система ProZorro в автоматичному режимі генерує  та протягом доби оприлюднює звіт про проведення закупівлі.

Інструкція, що опублікувати звіт про укладений договір закупівлі онлайн

Нагадаємо, що розробкою та затвердженням звіту в системі ProZorro має займатися уповноважена особа замовника. Алгоритм дій у програмі є доволі простим та зрозумілим, проте ми підготували для вас інструкцію, яка допоможе швидко та успішно розмістити звіт про укладений договір.

Отже, для того, щоб створити звіт в системі Прозорро, потрібно виконати наступні кроки:

 1. зайти в персональний кабінет та натиснути на кнопку «Створення закупівлі»;
 2. у меню, що з’явилося на екрані, обрати пункт «Процедура закупівлі»;
 3. а потім натиснути на кнопку «Звіт про укладений договір».

Після того, як ці три кроки буде виконано, на екрані «випливе» бланк звіту по Прозорро. Далі слід уважно заповнити усі поля форми. Не зайвим буде, після внесення інформації перевірити, чи всі дані вказані вірно і вже тоді натиснути кнопку «Зберегти».

Як публікувати звіт про договір, укладений поза ЕСЗ

У форму, що з’явиться наступною, вносяться дані про усіх учасників тендеру. Так само уважно внесіть усю потрібну інформацію та збережіть форму. Наступною до заповнення з’являється форма із «Визначення переможця». До цієї форми потрібно буде прикріпити скан документу рішення щодо ухвалення договору. Зробити це можна за допомогою кнопки «Завантажити».

Останньою формою буде – «Кваліфікація».

Якщо всі кроки виконано правильно, то далі випливає кнопка «Зберегти», а після натискання на неї з’являється кнопка «Накласти ЕЦП». SMS із нагадуванням про те, що потрібно накласти ЕЦП, надсилається на номер телефону, який був вказаний при реєстрації на сайті Української Універсальної Біржі.

Якщо ви виконали усі ці дії, вітаємо – звіт про укладений договір в програмі Прозоро створений!

logo