Протокол засідання тендерного комітету про затвердження річного плану закупівель

20 січня 2021
571
Середній бал: 5 із 5

Закупівлі здійснюються відповідно до річного плану, який підлягає оприлюдненню. Надаємо зразок протоколу тендерного комітету про затвердження річного плану закупівель, відповідно до нових вимог законодавства.

Особливо слід звернути увагу, що протокол засідання комітету про затвердження річного плану має бути датований не більше ніж п'ять днів до моменту його оприлюднення в системі. А ще краще, все робити в один день.

Хвилинка гумору для закупівельника

Річний план закупівель це початок закупівлі, тому замовнику варто прискіпливо ставитися до його формування. При цьому, протягом бюджетного року до річного плану закупівель можуть уноситися зміни, які мають бути оприлюднені протягом 5 робочих днів з дня їх затвердження. Замовник повинен спочатку внести зміни до річного плану, а потім оголошувати закупівлю.

Зверніть увагу: існує безліч прикладів, коли невідповідність інформації в річному плані, оголошенні про проведення відкритих торгів та в документації призводила до відміни торгів. Тож будьте уважні та синхронізуйте інформацію, яка стосується конкретної закупівлі.

Протокол засідання тендерного комітету про затвердження річного плану закупівель
ЯРОСЛАВА ДУБРОВА,консультант з публічних закупівель, Київ
За результатами торгів замовник уклав договір про закупівлю. У розділі щодо предмета договору він вказав назву предмета закупівлі без коду за національним класифікатором ДК 021:2015.

logo