Протокол про внесення змін до тендерної документації

2 липня 2021
591
Середній бал: 5 із 5

Внесення змін до тендерної документації — це одна з найрозповсюдженіших дій замовників, оскільки після оголошення процедури можуть змінитися вимоги до предмета закупівлі.

Стаття 17 Закону — що можна вимагати і як перевірити

Законом про публічні закупівлі передбачено право замовника право вносити зміни до тендерної документації у чотирьох випадках, а саме:

  • з власної ініціативи;
  • в разі усунення порушень;
  • за результатами звернень;
  • на підставі рішення органу оскарження.

Зважте, що зміни, які ви вносите до тендерної документації, необхідно розмістити та відобразити в ЕСЗ у вигляді нової редакції тендерної документації додатково до початкової її редакції.

Рішення про внесення змін до ТД оформлюйте відповідним протоколом. Скачайте зразок документу, розроблений нашими експертами та підставте свої дані. Ми працюємо, щоб вам було простіше і комфортніше виконувати свої обов'язки.

✔️ Активувати подарунковий доступ до Вищої Школи Закупівельника

Зразок протоколу про внесення змін до тендерної документації

Пам'ятайте, що разом зі змінами до ТД, в окремому документі, необхідно оприлюднити перелік внесених змін. У такому переліку слід зазначити, до якого абзацу, пункту, розділу тощо ТД внесено зміни та описати, які саме. Зробити це можна, зокрема, у вигляді порівняльної таблиці з трьома колонками:

  1. посилання на пункт тендерної документації, 
  2. стара редакція,
  3. нова редакція.

logo