Тести для уповноважених осіб із запитаннями від Мінекономіки

3 листопада 2021
3812
Середній бал: 5 із 5

02 листопада Мінекономіки оприлюднило перелік запитань, які міститиме тест для уповноваженої особи. Редакція MCFR: Держзакупівлі згрупувала для вас тести для уповноваженої особи в зручний онлайн тренажер. Просто зараз ви можете потренуватися відповідати на запитання, затверджені Міністерством в онлайн режимі. Також нагадаємо про правила, за якими проходитимуть тести з публічних закупівель.


З 1 січня 2022 року відповідати за організацію та проведення процедури закупівлі та спрощеної закупівлі в Україні зможуть лише уповноважені особи (УО). Але мало просто обіймати посаду УО, Закон про публічні закупівлі скеровує, що з наступного року виконувати функції УО з закупівель зможуть винятково ті особи, які склали тест для уповноважених осіб.

Кого, за що і на скільки штрафують в закупівлях

Нагадаємо, що Порядок організації тестування уповноважених осіб, затверджений наказом Мінекономіки від 06.08.2021 № 376-21. А ось тестові питання для уповноважених осіб Мінекономіки затвердило наказом «Про затвердження переліку тестових питань для підтвердження уповноваженою особою рівня володіння необхідними (базовими) знаннями у сфері публічних закупівель з варіантами відповідей» від 01.11.2021 № 873-21.

Поки усі очікують на технічний запуст модуля тестування УО на сайті Прозорро, редакція MCFR: Держзакупівлі згрупувала усі запитання від Уповноваженого органу в пробне тестування уповноважених осіб 2021. Просто зараз ви можете прокачати вміння відповідати на закупівельні запитання в режимі реального часу.

Тож перевірте свою швидкість та рівень підготовки, щоб скласти тест від Мінекономіки з першої спроби.

Тести для уповноважених осіб із запитаннями від МінекономікиПам’ятайте, що тести для уповноважених осіб від Мінекономіки складаються з 50 запитань, обраних випадковим чином, із чотирма варіантами відповідей. Під час реального тестування ви матимете 60 хвилин, щоб відповісти.

   

 

А щоб результат зарахували, необхідно правильно відповісти мінімум на 30 запитань.

Тож не гайте часу, випробуйте свої сили просто зараз.

тести для уповноважених осіб

Тести для уповноважених осіб із запитаннями від Мінекономіки

тести з публічних закупівель

Тести для уповноважених осіб із запитаннями від Мінекономіки

тести для уповноваженої особи

Тести для уповноважених осіб із запитаннями від Мінекономіки

пробне тестування уповноважених осіб

logo