Звіт про закупівлю через Прозорро Маркет

20 липня 2021
75
Середній бал: 5 із 5

Оприлюднення звіту в електронному каталозі Прозорро Маркет – це підсумковий етап кожної, проведеної в ньому, закупівлі. І хоча система автоматично створює чернетку звіту, все ж певна інформація має бути внесена вручну. Що це за інформація та чому так важливо перевіряти усі дані до оприлюднення звіту дізнайтеся у статті.


Відповідно до вимог пункту 13 частини 1 статті 10 Закону про публічні закупівлі, звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, має бути оприлюднений протягом 3 робочих днів із дня укладення такого договору.

У разі закупівлі через Прозорро Маркет система автоматично створює такий звіт.

звіт про закупівлю через прозоро маркет

Як закупити в Prozorro Market на суму від 50 тисяч грн

Зокрема, чернетка звіту формується паралельно зі створенням замовлення в електронному каталозі. Тому коли договір вже буде укладено, потрібно лише додати до чернетки інформацію із договору.

Аби зробити це, потрібно у блоці «Інформація про переможця» обрати строку «Внести інформацію про договір».

Далі заповнюються усі поля. А ті, що виділені червоним кольором є обов’язковими до заповнення. Також потрібно позначити ціну договору із ПДВ/без ПДВ і клікнути «Зберегти інформацію», а тоді «Підтвердити».

Увага! Змінами в Законі про публічні закупівлі, що відбулися у червні 2021, уточнено інформацію, яку має містити звіт про договір про закупівлю, укладений без використання ЕСЗ.

Потім слід натиснути «Редагувати інформацію про договір».

Якщо ви хочете завантажити сканований договір, то зробити це можна у блоці «Договір». Вам потрібно буде клікнути «Оберіть тип для завантажуємого документа», потім «Додати файл» і вибрати файл для завантаження.

Оберіть «Накласти ЕЦП /КЕП на договір».

Важливо правильно внести всю інформацію, тому краще після заповнення ще раз все перевірити. Це необхідно зробити, адже після того, як звіт буде опубліковано та накладено КЕП, змінити дані у звіті або видалити його неможливо!

Після того, як електронний підпис буде накладено, потрібно натиснути на кнопку «Завершити закупівлю». Далі вона перейде в статус Завершеної закупівлі.

У Prozorro звіт вже з’явиться із позначкою «Закупівля із каталогу».

Примірним договором на постачання товарів передбачено оплату товару протягом 15 робочих днів від дня постачання.

Усі постачальники, що розміщені у каталозі, готові працювати на умовах післяплати. Адже адміністратори, при приєднанні постачальників до е-каталогу, ознайомлюють їх із правилами роботи у Прозорро Маркет, зокрема з післяоплатою.

Отримання товару

Доставка товару має бути проведена протягом 7 календарних днів з дня оформлення замовлення.

Цей строк є стандартним для постачання, і зазначений у правилах Prozorro Market. Однак, при формуванні замовлення його можна зменшувати або збільшувати в залежності від потреби.

 

logo