Протокол засідання тендерного комітету про відхилення тендерної пропозиції переможця

22 січня 2021
1571
Середній бал: 5 із 5

Відхилення пропозиції переможця, згідно нових норм

У новій редакції Закону України “Про публічні закупівлі”, яка вступила в дію 19 квітня 2020 року, стало більше підстав для відхилення тендерної пропозиції. Також вони розписані більш детально, тож у Замовника тепер не має виникати питань з тим, яку ж підставу для відхилення слід зазначати.

Протокол засідання тендерного комітету про відхилення тендерної пропозиції переможця

Читати статтю експерта

Відповідно Замовник відхиляє тендерну пропозицію, якщо:

  1. Учасник процедури закупівлі не відповідає певним вимогам.
  2. Якщо тендерна пропозиція не відповідає певним вимогам;
  3. Якщо Переможець тендеру не надав певних документів чи відмовився від підписання договору.

Тренажер для успішного проходження тестування від Мінекономіки

Зверніть увагу: інформація про відхилення тендерної пропозиції публікується в системі Прозорро протягом одного дня з дня ухвалення рішення про відхилення.

В інформації про відхилення вказуються підстави відхилення тендерної пропозиції (з посиланням на відповідні норми цього Закону та умови тендерної документації, яким така тендерна пропозиція та/або учасник не відповідають, із зазначенням, у чому саме полягає така невідповідність). Ця інформація має бути відображена у протоколі про відхилення тендерної пропозиції переможця.

Якщо Учасник, якого відхилили, вважає недостатньою аргументацію, зазначену в повідомленні та протоколі розгляду тендерних пропозицій, він може звернутися до замовника з вимогою надати додаткову інформацію про причини невідповідності його пропозиції умовам тендерної документації.

Замовник зобов’язаний надати йому відповідь з такою інформацією не пізніш як через 5 календарних днів з дня надходження такого звернення через систему.

logo