У МОЗ оновили перелік професій для обов’язкового щеплення проти COVID-19

20 грудня 2021
1046
Середній бал: 5 із 5

Міністерство охорони здоров'я України своїм наказом, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 16 грудня 2021 року за № 1624/37246, розширило перелік організацій, представники яких підлягають обов'язковій вакцинації проти COVID-19.

Як провести закупівлю ліків ➤ Покроковий алгоритм

У МОЗ оновили перелік професій для обов’язкового щеплення проти COVID-19

Згідно з наказом, на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби, обов’язковій вакцинації проти COVID-19 підлягають працівники:

  • органів місцевого самоврядування; 
  • закладів охорони здоров’я державної та комунальної форм власності;
  • комунальних підприємств, установ та організацій.

“Працівники органів місцевого самоврядування, закладів охорони здоров'я державної та комунальної форм власності, а також, комунальних підприємств найбільше взаємодіють із великою кількістю людей, а тому мають підвищений ризик інфікуватися на коронавірусну хворобу. Між тим, 9 із 10 госпіталізованих – невакциновані та не були захищені від тяжкого перебігу коронавірусної хвороби. Це рішення необхідне для захисту життя і здоров’я українців та їхніх близьких", – пояснив міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко. 

Наказ набирає чинність через один місяць із дня його опублікування. 

Працівники вищезазначених установ, які не щепляться проти COVID-19 протягом цього періоду, будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати.

Джерело: МОЗУВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на розсилку від порталу «Держзакупівлі» та читайте важливі новини першими.

logo