Голова Верховної Ради підписав закон про локалізацію

28 грудня 2021
1210
Середній бал: 5 із 5

Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук підписав Закон України № 1708-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» щодо створення передумов для сталого розвитку та модернізації вітчизняної промисловості». Про це він повідомив на особистій сторінці у Фейсбуці.

Робота УО☝️ Як організувати, щоб не нашкодити закупівлям

Голова Верховної Ради підписав закон про локалізацію

«Відкриваємо нову сторінку історії української економіки, де національне виробництво є одним з основних пріоритетів державної політики. Щойно підписав закон про локалізацію», — поінформував Руслан Стефанчук.

За його словами, на ухвалення закону вже не перший рік чекали сотні українських підприємств. Документ передбачає, що «державні кошти будуть витрачатися на замовлення продукції в українських, а не закордонних підприємств».

«Україна бореться за свої права на власний ринок, особисті інтереси та вітчизняних виробників. Ми зможемо створити нові робочі місця і зберегти наших фахівців у рідній країні. Радію, що активна боротьба за українську економіку продовжується», — зазначив Голова Парламенту України та додав: «Локалізації бути!»

 

Джерело: Верховна Рада УкраїниУВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на розсилку від порталу «Держзакупівлі» та читайте важливі новини першими.

logo