Коли та які посаду і місце роботи вказувати у е-декларації

27 січня 2022
927
Середній бал: 5 із 5

НАЗК роз’яснила, на яку дату зазначати в декларації особи, яка уповноважена на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі — е-декларація), відомості, зокрема, про місце роботи, посаду суб’єкта декларування, тип і категорію посади.

❗️ 9 обов'язкових справ уповноваженої особи на початку 2022 року

Коли та які посаду і місце роботи вказувати у е-декларації

За загальним правилом ці відомості у е-декларації зазначають станом на останній день звітного періоду.

Однак є винятки:

  • якщо особа подає е-декларацію кандидата на посаду за попередній рік, вона повинна зазначати назву майбутнього місця роботи та посади, у зв’язку з якою у неї виник обов’язок подати е-декларацію, тип і категорію посади, на яку вона претендує. Місце роботи та посаду, на якій особа фактично перебувала станом на кінець звітного періоду, не зазначаємо;
  • коли особу призначено на посаду в період з 01 січня по 31 березня включно і вона повинна подати першу щорічну е-декларацію за попередній рік до 01 квітня. В ній вона повинна зазначати назву її місця роботи, посади та ті тип і категорію посади, яку вона обіймає на момент подання першої щорічної декларації;
  • у разі припинення діяльності та подання е-декларації у наступному після цього році (тобто щорічна е-декларація після припинення діяльності (після звільнення), особа повинна зазначити назву місця роботи, посаду, тип і категорію посади, у зв’язку з якою у неї виник обов’язок подати таку декларацію. Місце роботи та посаду, на яких вона перебувала станом на останній день звітного року чи на момент подання е-декларації, не зазначаємо.

Джерело: роз’яснення НАЗК від 29.12.2021 № 11УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на розсилку від порталу «Держзакупівлі» та читайте важливі новини першими.

logo