Уряд затвердив порядок виділення субвенції на підтримку окремих ЗОЗ

4 лютого 2022
585
Середній бал: 5 із 5

Урядовці затвердили, за яким порядком та за яких умов місцеві бюджети отримуватимуть у 2022 році субвенцію з державного бюджету на підтримку окремих закладів та заходів у системі охорони здоров’я (далі — субвенція).

Фахівець з публічних закупівель — 2022 ✔️ПРОКАЧАТИ СЕБЕ

Замовники зможуть продовжувати дію договору про закупівлю робіт

Субвенцію спрямовуватимуть на:

  • оплату поточних видатків закладів охорони здоров’я (ЗОЗ), визначених підпунктом «є» пункту 3 частини 1 статті 90 БК (будинки дитини, заклади служби крові, медико-соціальні експертні комісії, бюро судмедекспертизи, бази спецмедпостачання);

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО НАПРЯМКИ СУБВЕНЦІЇ

Якщо на базі будинку дитини створюватимуть центри медичної реабілітації та паліативної допомоги дітям, але в ньому продовжать перебувати діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, а також діти з фізичними/інтелектуальними порушеннями від народження до трьох (для здорових дітей) та до чотирьох (для хворих дітей) років, субвенцію дозволено спрямовувати на оплату поточних видатків для покриття витрат, пов’язаних із забезпеченням заходів медико-соціального захисту таких дітей, до визначення альтернативних форм їх влаштування.

Джерело: постанова КМУ від 26.01.2022 № 66


УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на розсилку від порталу «Держзакупівлі» та читайте важливі новини першими.

logo