Кабмін змінив порядок залучення радників для проекту на умовах концесії

8 лютого 2022
1302
Середній бал: 5 із 5

Уряд вніс зміни до Порядку залучення радників для підготовки проекту, що здійснюється на умовах концесії, затвердженого постановою КМУ від 09.10.2020 № 950 (далі — Порядок).

Як розрахувати строк початку закупівлі

 Кабмін змінив порядок залучення радників для проекту на умовах концесії

Відбір радників для надання послуг з підготовки проекту замовники проводять із застосуванням конкурентних процедур закупівель — використовують ЕСЗ або переговорної процедури у випадках, які визначає Закон № 922.

Учасник процедури відбору для підтвердження своєї відповідності критерію якості надання послуг може залучити інших суб’єктів господарювання як субпідрядників/співвиконавців.

Змінами до Порядку визначені:

ЩО ЗМІНИЛОСЯ >>>

Також наразі Порядок передбачає, що загальний розмір винагороди для оплати послуг радників, залучених до виконання усіх видів завдань, визначених у частині третій статті 23 Закону України «Про концесію», в рамках одного проекту, сумарно не може становити більше 5% обсягу всіх інвестицій приватного партнера/концесіонера протягом строку дії договору відповідно до фінансової моделі проекту, що відображають в техніко-економічному обґрунтуванні проекту та зазначають в договорі про надання послуг радника.


УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на розсилку від порталу «Держзакупівлі» та читайте важливі новини першими.

logo