Мінфін надав роз'яснення з проблеми розрахунків замовників з ДК «Нафтогаз Трейдинг»

9 лютого 2022
541
Середній бал: 5 із 5

Мінфін нагадав, що у період дії карантину для розрахунків за природний газ відповідно до укладених договорів постачання природного газу між ГК «Нафтогаз Трейдинг» розпорядники та одержувачі бюджетних коштів можуть проводити попередню оплату у розмірі 100% планової вартості природного газу за грудень 2021 року.

ФАХІВЕЦЬ З ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ — 2022

Мінфін надав роз'яснення з проблеми розрахунків замовників з ДК «Нафтогаз Трейдинг»

Проте договори про закупівлю товарів, робіт і послуг мають обумовлювати для виконавців робіт, постачальників товарів і надавачів послуг необхідність повернути після закінчення строку, визначеного у договорі, невикористаних сум попередньої оплати, а також передбачати штрафні санкції, якщо такі кошти повернуть невчасно.

Мінфін нагадав також, що основним плановим фінансовим документом бюджетної установи є кошторис. Розпорядники бюджетних коштів можуть брати бюджетні зобов’язання та проводити платежі в межах бюджетних асигнувань, які встановлені кошторисами.

 

ДОКЛАДНІШЕ


УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на розсилку від порталу «Держзакупівлі» та читайте важливі новини першими.

logo