У Парламенті готують до розгляду законопроект про зміни в закупівлях, які здійснюються за рахунок коштів місцевих бюджетів

22 лютого 2022
533
Середній бал: 5 із 5

Наприкінці січня у Верховній Раді зареєстрували законопроект №6537 «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» щодо спрощення організації та проведення процедур закупівель за рахунок коштів бюджетів місцевого самоврядування», який може внести зміни в публічні закупівлі територіальних громад.

11 підказок, як правильно скласти протокол уповноваженої особи

У Парламенті готують до розгляду законопроект про зміни в закупівлях, які здійснюються за рахунок коштів місцевих бюджетів

21 лютого його підтримав профільний комітет, а вже на тижні документ можуть розглянути у сесійній залі.

Депутати пропонують:

  • підняти поріг спрощених закупівель до 500 тис. грн для випадків, коли визначений перелік товарів, робіт і послуг купують за кошти місцевого бюджету. У цей перелік увійшли паливо й енергоносії для шкіл, лікарень та інших соцзакладів, підвезення дітей до шкіл і розробка проєктно-кошторисної документації на поточний ремонт.
  • на закупівлях харчів надавати до 10% переваги постачальникам, які зареєстровані в громаді замовника. 

За матеріалами:ТІ УкраїнаУВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на розсилку від порталу «Держзакупівлі» та читайте важливі новини першими.

logo