Як медзаклади забезпечують гуманітарною допомогою під час війни

11 березня 2022
943
Середній бал: 5 із 5

Як медзаклади забезпечують гуманітарною допомогою під час війни

Докладніше ►►►

Міністерство охорони здоров’я та ДП «Медзакупівлі України» разом з державними органами і волонтерами координує питання надання гуманітарної допомоги, зокрема товарів медичного призначення, для українців.

«У цей непростий час ми робимо все можливо, аби кожен медичний заклад отримав товари, які потребує у найкоротший термін задля порятунку людського життя. Ці товари прийматимуться як гуманітарна допомога, а також можуть закуповуватися за кошти благодійних фондів та волонтерів. Зараз такі ініціативи — надважливі. Підтримуймо кожного українського медика», — закликав міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко

Наразі допомогу надають двома шляхами.

1. Допомога власне медичними засобами

Станом на 4 березня підтвердили або доставили товари із дев’яти країн. Окрім того, до них приєдналися понад 10 українських виробників, які безоплатно надали наявні на складах товари на запити лікарень, ТРО різних районів, Нацгвардії, волонтерських ініціатив тощо.

УВАГА! Якщо вам потрібна допомога із медвиробами чи препаратами, напишіть на пошту office@medzakupivli.com.

2. Фінансова допомога

Благодійна організація «100% життя» відкрила спеціальні рахунки, на які збирає кошти, у т. ч. для закупівель товарів. Також іде робота з індивідуальними благодійниками та бізнесом.

ДО ВІДОМА! Реквізити для перерахування в гривні та інших валютах доступні на сайті. Реквізити інших фондів, що займаються допомогою медикам та військовим можна знайти за посиланням

Загалом вже отримали донацій на 3 млн грн. На 2 млн грн уже закупили ліки для Одеської області у співпраці з фондом «Корпорація монстрів», препарати та медичні товари для Київської міської лікарні швидкої допомоги та лікарень Харкова за підтримки фонду Whitepay та Червоного Хреста.

Фінансові донації використовуватимуть для закупівлі тих товарів, які неможливо отримати як гуманітарну допомогу. Медичні товари доставлятимуть до лікарень по всій Україні, у т. ч. до гарячих точок за найменшої можливості.

Джерело: офіційний сайт МОЗ

logo