Уряд визначив, хто і як забезпечуватиме населення продуктами тривалого зберігання

25 березня 2022
545
Середній бал: 5 із 5

Уряд визначив, хто і як забезпечуватиме населення продуктами тривалого зберігання

Уряд визначив порядок, за яким на період дії воєнного стану населення тергромад в регіонах, на території яких тривають активні бойові дії, безоплатно забезпечуватимуть продовольчими товарами тривалого зберігання. Для цього Мінекономіки сформує обсяг закупівлі продовольчих товарів і пакувальних товарів для їх фасування (далі – товари) з розрахунку на 10 млн осіб. Урядовці окремо затвердили перелік таких товарів та їх обсяг.

Одержувачами товарів визначили обласні військові адміністрації. Тож вони за потреби мають надати Мінекономіки заявку із зазначенням переліку, кількості (обсягу) та місця постачання продовольчих товарів з огляду на кількість населення, яке потрібно забезпечити товарами.

Закупівлю товарів проводитимуть відповідно до постанови КМУ «Деякі питання здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для задоволення нагальних потреб функціонування держави в умовах воєнного стану» від 02.03.2022 № 185 за рахунок коштів держбюджету, передбачених за програмою 3101710 «Здійснення АТ «Укрзалізниця» заходів з безперебійного функціонування залізничного транспорту та забезпечення нагальних потреб функціонування держави в умовах воєнного стану» за КЕКВ 2620.

Джерело: постанова КМУ «Деякі питання забезпечення населення продовольчими товарами тривалого зберігання в умовах воєнного стану» від 20.03.2022 № 328

Любі читачі, команда MCFR Держзакупівлі продовжує працювати і надавати вам професійну підтримку.

Нагадуємо, що зараз усі матеріали сайту доступні вам без обмежень.
У разі, якщо вам потрібна консультація експерта чи детальніша інформаційна підтримка,
ви можете передплатити наш електронний журнал «Держзакупівлі».

logo