Предмет закупівлі: визначаємо за новими правилами

2 березня 2021
45
Середній бал: 5 із 5

Мінекономіки дещо змінило Порядок визначення предмета закупівлі.

Як визначити предмет закупівлі: 6 ключових акцентів

Предмет закупівлі: визначаємо за новими правилами

Замовники мають застосовувати нові правила під час закупівлі товарів/послуг, необхідних для реалізації проєктів та/або проведення заходів державної політики у молодіжній сфері та сфері національно-патріотичного виховання всеукраїнського та міжнародного рівня, зокрема проєктів, які розробили інститути громадянського суспільства.

Для таких товарів/послуг предмет закупівлі визначають за обсягом, номенклатурою, місцем поставки товарів або надання послуг окремо для кожного проєкту/заходу, якщо такий проєкт/захід включений до календарних планів Мінмолодьспорту.

Джерело: наказ Мінекономіки «Про внесення зміни до Порядку визначення предмета закупівлі» від 28.01.2021 № 159, набрав чинності 26.02.2021

Предмет закупівлі: визначаємо за новими правилами
ЯРОСЛАВА ДУБРОВА,консультант з публічних закупівель, Київ
За результатами торгів замовник уклав договір про закупівлю. У розділі щодо предмета договору він вказав назву предмета закупівлі без коду за національним класифікатором ДК 021:2015.

УВАГА!  

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.  

logo