Які нові платежі проводитиме Казначейство з-поміж видатків другої черги

9 травня 2022
934
Середній бал: 5 із 5

Свіжі зміни до Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану, затвердженого постановою КМУ від 09.06.2021 № 590, внесла постанова КМУ від 03.05.2022 № 520.

Які нові платежі проводитиме Казначейство з-поміж видатків другої черги

Проаналізуємо, які нововведення враховувати та на які платежі з-поміж видатків другої черги можете розраховувати.

КМУ уточнив випадки, коли головні управління Казначейства мають повертати/перераховувати кошти, помилково або надміру зараховані до місцевих бюджетів населених пунктів, на території яких органи держвлади тимчасово не виконують своїх повноважень. Тепер за поданням/висновком органів, що контролюють справляння надходжень бюджету, погодженим з обладміністрацією або військово-цивільними адміністраціями, такі кошти повертатимуть/перераховуватимуть також місцевим бюджетам населених пунктів, на території яких органи державної влади виконують свої повноваження не в повному обсязі.

Розрахунково-касове обслуговування розпорядників

Відкриття асигнувань із державного бюджету

Проведення платежів

Боротьба триває, і наш обов'язок щодня на максимум працювати в тилу.
Підтримувати Україну за будь-яких обставин, бо тільки разом — ми сила.
Для вас є підтримка від редакції — до 6-ти місяців безплатного доступу до електронного журналу "Держзакупівлі", а також до

експертно-правової системи «Expertus: Держзакупівлі»

Замовляйте доступ онлайн в інтернет-магазині. Якщо потрібно обговорити передплату з особистим менеджером, телефонуйте ⭐️0 800 21 12 20⭐️(дзвінки безплатні).
Будьмо на зв’язку щодня!

logo