Як фіксувати руйнування для відновлення інфраструктури в умовах війни — роз’яснює Мінрегіон

12 травня 2022
233
Середній бал: 5 із 5

Мінрегіон роз’яснив, як для ремонтних робіт та інших першочергових відновлювальних робіт фіксувати руйнування задля ліквідації наслідків бойових дій та відновлення інфраструктури населених пунктів в умовах воєнного стану.

Як фіксувати руйнування для відновлення інфраструктури в умовах війни — роз’яснює Мінрегіон

⚡️ СПЕЦПРОЄКТ: ЗАКУПІВЛІ В ЧАС ВІЙНИ ⚡️

Організують та координують невідкладні роботи виконавчі органи сільських, селищних, міських рад, а за їх відсутності — військові адміністрації (далі — уповноважений орган).

Вони проводять попередні візуальні огляди пошкоджених об’єктів з метою формування переліків таких об’єктів. Якщо за результатами огляду об’єкти визначені як зруйновані та значно пошкоджені, то уповноважений орган ухвалює рішення їх обстежити відповідно до Порядку проведення обстеження прийнятих в експлуатацію об’єктів будівництва, затвердженого постановою КМУ від 12.04.2017 № 257 (далі — Порядок проведення обстеження).Боротьба триває, і наш обов'язок щодня на максимум працювати в тилу.
Підтримувати Україну за будь-яких обставин, бо тільки разом — ми сила.
Для вас є підтримка від редакції — до 6-ти місяців безплатного доступу до електронного журналу "Держзакупівлі", а також до

експертно-правової системи «Expertus: Держзакупівлі»

Замовляйте доступ онлайн в інтернет-магазині. Якщо потрібно обговорити передплату з особистим менеджером, телефонуйте ⭐️0 800 21 12 20⭐️(дзвінки безплатні).
Будьмо на зв’язку щодня!

logo