Розширені винятки! Які особи, пов’язані з рф, можуть у час війни виконувати зобов'язання

13 травня 2022
114
Середній бал: 5 із 5

КМУ передбачив винятки до установленого мораторію (заборони) на виконання грошових та інших зобов’язань, кредиторами (стягувачами) за якими є рф або особи, пов’язані з державою-агресором.

Розширені винятки! Які особи, пов’язані з рф, можуть у час війни виконувати зобов'язання

Зважайте, що наразі, щоб забезпечити захист національних інтересів за майбутніми позовами держави України у зв’язку з військовою агресією рф діє мораторій (заборона) на виконання, у т. ч. в примусовому порядку, грошових та інших зобов’язань, кредиторами (стягувачами) за якими є рф або такі особи:

 • громадяни рф, крім тих, що проживають на території України на законних підставах;
 • юрособи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства рф;
 • юрособи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10% і більше, якої є рф, громадянин рф, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юрособа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства рф.

  Змінилися також ознаки юросіб, утворених та зареєстрованих відповідно до законодавства України, до яких це обмеження не застосовують.

  Тепер до таких юросіб відносять ►►►


  Джерело: постанова КМУ «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо діяльності нотаріусів та функціонування єдиних та державних реєстрів, держателем яких є Міністерство юстиції, в умовах воєнного стану» від 19.04.2022 № 480

  Боротьба триває, і наш обов'язок щодня на максимум працювати в тилу.
  Підтримувати Україну за будь-яких обставин, бо тільки разом — ми сила.
  Для вас є підтримка від редакції — до 6-ти місяців безплатного доступу до електронного журналу "Держзакупівлі", а також до

  експертно-правової системи «Expertus: Держзакупівлі»

  Замовляйте доступ онлайн в інтернет-магазині. Якщо потрібно обговорити передплату з особистим менеджером, телефонуйте ⭐️0 800 21 12 20⭐️(дзвінки безплатні).
  Будьмо на зв’язку щодня!

  logo