Закупівлі ліків та медвиробів під час воєнного стану за рахунок коштів АТ «Українська залізниця»

17 травня 2022
1044
Середній бал: 5 із 5

КМУ ще у березні ухвалив постанову «Деякі питання здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для задоволення нагальних потреб функціонування держави в умовах воєнного стану» № 185. Що це означає?

Закупівлі ліків та медвиробів під час воєнного стану за рахунок коштів АТ «Українська залізниця»

⚡️ СПЕЦПРОЄКТ: ЗАКУПІВЛІ В ЧАС ВІЙНИ ⚡️

Документ дає можливість закуповувати медичні товари (лікарські засоби та медичні вироби) за рахунок коштів АТ «Українська залізниця». Замовником медичних товарів в таких тристоронніх договорах виступають військово-цивільні адміністрації, платником — АТ «Українська залізниця». Постачальником може бути як юридична особа, так і ФОП.

Ви можете скачати та проаналізувати зразки договорів, розміщені на офіційному сайті Укрзалізниці:

Закупівлі ліків та медвиробів під час воєнного стану за рахунок коштів АТ «Українська залізниця»

СКАЧАТИ БЕЗПЛАТНО

Ці договори є договорами приєднання. Їх можна укласти лише через приєднання замовника та постачальника до всіх умов договору в цілому. Договори мають таку саму юридичну силу, як звичайні договори на паперових носіях і не потребують підписання сторонами.

Доказом того, що замовник (військово-цивільна адміністрація) прийняла умови договору, є факт направлення замовником на адресу постачальника заявки (перелік товарів (з найменуванням їх постачальників та ЄДРПОУ), кількість, ціни та умови поставки та кодом ДК 021:2015 таких товарів).

Доказом того, що постачальник прийняв умови договору, є факт направлення постачальником на адресу замовника письмового повідомлення (у вигляді сканованої копії рахунку на попередню оплату) про прийняття заявки замовника.

Рахунок необхідно оформлювати за формою, що відповідає додатку 1 до договору-приєднання. Рахунок підписує постачальник, скріплюють печаткою (за наявності), погоджують замовник і МОЗ. Обов’язок погоджувати рахунки (на попередню оплату й на остаточний розрахунок) із замовником та МОЗ покладається на постачальника. Усі погодження можна здійснювати засобами електронної пошти/у паперовому вигляді/ повідомленням через месенджери (у вигляді фотокопії).

Боротьба триває, і наш обов'язок щодня на максимум працювати в тилу.
Підтримувати Україну за будь-яких обставин, бо тільки разом — ми сила.
Для вас є підтримка від редакції — до 6-ти місяців безплатного доступу до електронного журналу "Держзакупівлі", а також до

експертно-правової системи «Expertus: Держзакупівлі»

Замовляйте доступ онлайн в інтернет-магазині. Якщо потрібно обговорити передплату з особистим менеджером, телефонуйте ⭐️0 800 21 12 20⭐️(дзвінки безплатні).
Будьмо на зв’язку щодня!

logo