НКРЕКП закликає керуватися лише офіційною інформацією щодо ринку електроенергії

31 травня 2022
730
Середній бал: 5 із 5

В умовах ситуації, викликаної збройною агресією рф проти України, а також у зв’язку з особливостями роботи електроенергетичної галузі, обумовленими воєнним станом, ринок електричної енергії функціонує нестабільно.

НКРЕКП закликає керуватися лише офіційною інформацією щодо ринку електроенергії

Отримайте акційну пропопозицію ✔️0 800 21 12 20✔️

Це загрожує накопиченням боргів та збитків окремими його учасниками, змушує оперативно переорієнтовувати стратегію роботи.

НКРЕКП на постійній основі здійснює моніторинг функціонування ринку електроенергії та всіх його сегментів, за результатами якого проводить всебічний аналіз ситуації на ринку, відслідковує ринкові тенденції та володіє актуальною інформацією. У підсумку НКРЕКП може невідкладно реагувати – оперативно ухвалювати рішення, які врегульовують відносини на ринку електроенергії, спрямовані на забезпечення стабільної його роботи та збереження балансу інтересів усіх його учасників.

Усі свої рішення НКРЕКП приймає з дотриманням часового інтервалу, протягом якого учасники ринку мають можливість спрогнозувати та скоригувати свою діяльність на ринку електроенергії.

Тож НКРЕКП закликає під час формування своєї стратегії роботи на ринку керуватись лише офіційною інформацією про її рішення, що розміщена на сайті, а також інших інформаційних каналах НКРЕКП.

logo