Підготовкою до опалювального сезону керуватиме окремий штаб

16 червня 2022
698
Середній бал: 5 із 5

Підготовкою до опалювального сезону керуватиме окремий штаб

Отримайте акційну пропопозицію ✔️0 800 21 12 20✔️

КМУ утворив штаб з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу до осінньо-зимового періоду 2022/23 року під час воєнного стану. Штаб, зокрема, має сприяти координації діяльності центральних та місцевих органів виконавчої влади, пов’язаної з:

 • відновленням зруйнованих/пошкоджених об’єктів житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу під час воєнних дій;
 • використанням резерву обладнання і матеріалів, необхідних для ліквідації надзвичайних ситуацій під час проходження опалювального періоду 2022/23 року;
 • підготовкою об’єктів житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу до осінньо-зимового періоду 2022/23 року під час воєнного стану;
 • фінансово-економічною стабілізацією підприємств теплопостачання;
 • вжиттям заходів до підвищення рівня розрахунків за спожиті комунальні послуги;
 • зменшенням заборгованості підприємств теплопостачання перед енергопостачальними організаціями;
 • взаємодією підприємств теплопостачання та постачальниками природного газу щодо укладення договорів на постачання природного газу.

Підготовкою до опалювального сезону керуватиме окремий штаб
ЯРОСЛАВА ДУБРОВА,консультант з публічних закупівель, Київ
Чи може замовник у тендерній документації на закупівлю електроенергії передбачити умови, які завадять учаснику занизити ціну на аукціоні, навіть коли інструмент аномально низької ціни не спрацює? Чи можна прописати умови, щоб запобігти наслідкам такого зниження в майбутньому, — коли постачальник постійно піднімає ціну додатковими угодами?


  Інформацію, необхідну для виконання покладених на нього завдань, штаб отримуватиме від центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій.

  До участі у роботі штабу залучатимуть представників центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій (за погодженням з їх керівниками), а також незалежних експертів (за згодою).

  Джерело: постанова КМУ «Про утворення Штабу з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу до осінньо-зимового періоду 2022/23 року під час воєнного стану» від 07.06.2022 №658

  Для багатьох 24 лютого досі завмерло на календарі, та час невпинний і за вікном вже червень.
  Знайте, що редакції та експерти поруч, і ми будемо робити все від нас залежне, щоб підтримати вас особисто та економіку України в цілому. Тому надаємо вам знижку в 40% для передплати фахового видання "Держзакупівлі" на рік.
  Замовляйте доступ онлайн в інтернет-магазині. Якщо потрібно обговорити передплату з вашим менеджером,
  телефонуйте: 0 800 21 12 20 (дзвінки безплатні).
  Миру нам. І хай буде літо!
  logo