В Україні заборонили імпорт видавничої продукції з росії та Білорусі

24 червня 2022
584
Середній бал: 5 із 5
 • Теми:

Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо встановлення обмежень на ввезення та розповсюдження видавничої продукції, що стосується держави-агресора, Республіки Білорусь, тимчасово окупованої території України» направлений на підпис Президенту.

В Україні заборонили імпорт видавничої продукції з росії та Білорусі

Хочу стати найкращим фахівцем

ВРУ у неділю, 19 червня, ухвалила в цілому Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо встановлення обмежень на ввезення та розповсюдження видавничої продукції, що стосується держави-агресора, Республіки Білорусь, тимчасово окупованої території України» (№ 7459). Цей Закон:

 • забороняє ввозити та розповсюджувати в Україні видавничу продукцію з рф, білорусі, тимчасово окупованих територій України. Раніше видані дозволи на ввезення і розповсюдження такої продукції скасують;
 • запроваджує дозвільний порядок ввезення, який досі діяв для видань, що ввозяться з росії, для видань, виданих мовою держави-агресора, які ввозять з інших країн;
 • забороняє випуск, ввезення, розповсюдження в Україні книжкових видань, що містять твори авторів – громадян рф. Ця заборона не поширюватиметься на книги, видані в Україні до 1 січня 2023 року.

  Джерело: офіційний сайт ВРУ

  Для багатьох 24 лютого досі завмерло на календарі, та час невпинний і за вікном вже червень.
  Знайте, що редакції та експерти поруч, і ми будемо робити все від нас залежне, щоб підтримати вас особисто та економіку України в цілому. Тому надаємо вам знижку в 40% для передплати фахового видання "Держзакупівлі" на рік.
  Замовляйте доступ онлайн в інтернет-магазині. Якщо потрібно обговорити передплату з вашим менеджером,
  телефонуйте: 0 800 21 12 20 (дзвінки безплатні).
  Миру нам. І хай буде літо!
  logo