НАЗК контролюватиме корупційні зловживання під час відбудови України

15 липня 2022
165
Середній бал: 5 із 5

НАЗК готове долучитися до роботи в межах Платформи ЄС із відбудови України, яку анонсувала під час Міжнародної конференції з відновлення України в Лугано, президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн.

НАЗК контролюватиме корупційні зловживання під час відбудови України

Що потрібно для визначення очікуваної вартості робіт з будівництва

«НАЗК готове брати участь як орган контролю під час планування, та реалізації програм відновлення», — зазначив керівник Департаменту запобігання та виявлення корупції НАЗК Сергій Деркач.

«НАЗК працюватиме в наступних напрямах для відновлення України. По-перше, ми надаємо рекомендації до методики оцінки збитків. Це дасть змогу гарантувати, що в контрактах на реконструкцію не буде закладено корупційної складової. По-друге, НАЗК проводить антикорупційну експертизу всіх законопроектів, актів Уряду та оцінку корупційних ризиків у ініціативах, пов’язаних із реконструкцією. Ми вживатимемо заходів для мінімізації ризиків, якщо вони будуть виявлені», — пояснив Сергій Деркач.

Джерело: офіційний сайт НАЗК

Наші спільний опір, щоденна боротьба наших хлопців та дівчат на передовій і наша надважка робота в тилу приносить свої результати. Ворог знесилений, а ми втримуємо економіку України на гідному рівні, навіть у такі скрутні часи.
Тримаймо рівень, і крок за кроком наближаймо день нашої Перемоги.
Тому ми завжди готові підтримати вас та вашу команду.
Передплатіть журнал "Держзакупівлі" на рік зі знижкою 40%, на півроку - 30%.
Навчайтеся у Вищій Школі Закупівельника зі знижкою до 100% - деталі за тел.: 0 800 21 12 20!
Акційний рахунок діє 5 днів, встигнете?
logo