Закупівлі для місцевих рад: планують змінити правила

30 березня 2021
10
Середній бал: 5 із 5

Нардепи зареєстрували законопроєкт «Про внесення змін до статті 3 Закону про публічні закупівлі щодо спрощення організації та проведення процедур закупівель сільськими, селищними радами, міськими територіальними громадами».

☝️ Закупівля послуг з харчування: які документи вимагати від учасника

Закупівлі для місцевих рад: планують змінити правила

Головною метою змін є спрощення закупівлі:

  • харчових продуктів, паливно-мастильних матеріалів, природного газу та електричної енергії, малоцінних або швидкозношуваних товарів для закладів охорони здоров’я або закладів освіти комунальної форми власності;
  • послуг з підвезення здобувачів освіти до закладу освіти і у зворотному напрямку;
  • проєктно-кошторисної документації.

За матеріалами Dozorro

Закупівлі для місцевих рад: планують змінити правила
ТЕТЯНА МІШТА,заступник директора Департаменту регулювання публічних закупівель — начальник відділу професіоналізації сфери публічних закупівель Мінекономіки
Від 1 січня 2022 року відповідальною за організацію та проведення процедури закупівлі та спрощеної закупівлі може бути лише уповноважена особа (УО). Тож замовникам треба визначитися, скільки уповноважених осіб йому потрібно і прийняти їх на роботу або призначити на таку посаду штатних закупівельників.

УВАГА!  

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.  

logo