Авансові платежі: чи законні під час карантину

13 травня 2021
72
Середній бал: 5 із 5

Фонд держмайна запевняє: вимога проведення авансового платежу, як і сплата забезпечувального депозиту, є обов’язковою для всіх.

Відміна тендеру, якщо немає змоги усунути порушення

Авансові платежі: чи законні під час карантину

В разі якщо немає можливості сплатити авансовий платіж та забезпечувальний депозит до або в день підписання договору оренди, необхідно передбачити можливіть надати до орендодавців гарантійний лист щодо сплати до кінця дня, в який укладено договір оренди.

Постановою № 1198 Уряд заборонив розпорядникам бюджетних коштів на період дії карантину проводити попередню оплату товарів, робіт, послуг, що закуповуються за бюджетні кошти. Однак така заборона не поширюється на заборону сплачувати авансового платежу за договорами оренди державного та комунального майна.

Джерело: лист ФДМУ «Щодо сплати авансового платежу» від 02.03.2021 № 10-16-4498

Авансові платежі: чи законні під час карантину
ЯРОСЛАВА ДУБРОВА,консультант з публічних закупівель, Київ
Плануєте провести переговорну процедуру закупівлі після того, як двічі не відбувся тендер? Проконсультувалися з постачальниками і з’ясували, що тендеру завадили надмірні вимоги. Рішення є.

УВАГА!  

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.  

logo