Youcontrol: усі штрафи АМКУ можна знайти в одній системі

19 травня 2021
27
Середній бал: 5 із 5

Антимонопольний комітет нагадує: усі штрафи АМКУ за порушення правил економічної конкуренції відображає експрес-аналіз YouControl. Інформацію, яку раніше потрібно було шукати в офіційних публічних повідомленнях, тепер можна перевірити за 30 секунд.

✔️ Активувати подарунковий доступ до Вищої Школи Закупівельника

Youcontrol: усі штрафи АМКУ можна знайти в одній системі

Відтепер система YouControl автоматично аналізує, чи мала компанія в минулому штрафи від АМКУ. 

Наявність штрафів у контрагента перевіряється за останні 12 місяців. Порушення законодавства у сфері економічної конкуренції відображається у вкладці «Експрес-аналіз» в досьє. 

Користувач системи може самостійно налаштувати перевірку під себе. Тобто, із 110 факторів по ФОП і 518 по юридичних особах можна залишати активними тільки ті, що стосуються порушень Антимонопольного комітету. Кожен фактор, що відображає експрес-аналіз – це штраф за відповідною нормою законодавства у сфері економічної конкуренції. 

Нова розробка буде корисна найперше замовникам та учасникам публічних закупівель. Адже всю необхідну інформацію тепер легко перевірити в один клік. 

За матеріалами АМКУ

Youcontrol: усі штрафи АМКУ можна знайти в одній системі
ЯРОСЛАВА ДУБРОВА,консультантка з публічних закупівель, Київ
17 грн & 1050 грн — на основі чого рахувати адміністративну та кримінальну відповідальність закупівельника? Пояснимо вимоги законодавства і порахуємо разом, коли і який показник беруть за основу

УВАГА!  

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.  

logo