Вимога підтвердження аналогічного досвіду: чи є правомірною в тендерній документації

11 січня 2021
22
Середній бал: 5 із 5

В тендерній документації зазначені кваліфікаційні критерії, зокрема наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічних договорів. Чи дана вимога є правомірною?

2 варіанти, як організувати віддалену роботу тендерного комітету

Вимога підтвердження аналогічного досвіду: чи є правомірною в тендерній документації

Мінекономіки роз’яснює: враховуючи вимоги ст. 1 Закону про публічні закупівлі, тендерна документація розробляється та затверджується замовником і повинна містити перелік складових, визначених у ст. 22 Закону.

Статтею 16 Закону передбачено, що замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв, зокрема наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору. При цьому Закон не містить визначення терміну “аналогічний договір”.

Перелік документів, якими учасник повинен підтвердити свою відповідність зазначеному кваліфікаційному критерію, визначається замовником самостійно, виходячи зі специфіки предмета закупівлі.

За матеріалами Мінекономіки

УВАГА!  

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.  

logo