Запобігання та виявлення корупції: зміни в штатній чисельності уповноваженого підрозділу

27 травня 2021
32
Середній бал: 5 із 5

Постановою № 240/21 НАЗК визначила нові обов’язкові вимоги щодо мінімальної штатної чисельності уповноваженого підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції в державних органах.

Тепер мінімальна штатна чисельність уповноваженого підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції в державному органі становить:
  • до 50 (раніше — до 100) штатних одиниць — уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції призначають на утворену в штатному розписі окрему посаду або визначають з числа працівників держоргану (раніше — лише визначали з числа працівників);
  • від 50 (раніше — від 100) до 200 штатних одиниць — призначають уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції.

Крім того, НАЗК прибрала норму, що загальна кількість працівників уповноваженого підрозділу не може перевищувати 15 осіб.

Джерело: наказ НАЗК «Про встановлення обов’язкових вимог до мінімальної штатної чисельності уповноваженого підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції в державних органах» від 26.04.2021 № 240/21

Ви отримаєте ➡️Навчання у зручному онлайн-форматі ➡️ Відеолекції від провідних експертів ➡️Сертифікат про підвищення кваліфікації від Юридичного університету Ярослава Мудрого

УВАГА!  

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.  

logo