Будівництво Київської об’їзної дороги можливо організувати через Prozorro

16 червня 2021
37
Середній бал: 5 із 5

Державне підприємство “Прозорро” спроможне адаптувати Prozorro для проведення будівництва Київської об’їзної дороги (КОД). 

Будівництво Київської об’їзної дороги можливо організувати через Prozorro

У системі Prozorro вже є низка процедур, які дозволяють державним структурам оцінювати пропозиції учасників не лише за їхньою ціною: наприклад, енергосервісні контракти чи закупівлі з урахуванням життєвого циклу.

У держпідприємстві наголошують - важливо, аби закупівлі для будівництва такого масштабного інфраструктурного проєкту, як КОД, проходили на максимально відкритих та конкурентних засадах.

Вартість проєкту оцінюють у 85 мільярдів гривень — це 12% річного обсягу всіх державних закупівель в Україні. Тому критичним є забезпечити прозорість витрат платників податків на будівництво Великої кільцевої дороги.

За матеріалами Dozorro

Ви отримаєте ➡️Навчання у зручному онлайн-форматі ➡️ Відеолекції від провідних експертів ➡️Сертифікат про підвищення кваліфікації від Юридичного університету Ярослава Мудрого

УВАГА!  

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими. 

logo