Закупівлі дитячого харчування: Prozorro розробляє рекомендації для замовників

29 червня 2021
46
Середній бал: 5 із 5

У Prozorro розібрали основні помилки освітніх управлінців при закупівлях харчування та розробили відповідні рекомендації.

Організація закупівлі харчування в закладах освіти та відпочинку у 2021 році

Закупівлі дитячого харчування: Prozorro розробляє рекомендації для замовників

Вони стосуються технічних вимог до продуктів та готових страв, а також кваліфікаційних критеріїв, які замовники мають використовувати під час оголошення закупівель. Розробку рекомендацій підтримав швейцарсько-український проєкт DECIDE “Децентралізація для розвитку демократичної освіти".

Наприкінці березня Кабмін затвердив нові норми харчування у закладах освіти, згідно з якими кількість цукру та хліба у стравах має суттєво знизитися, а овочів, фруктів та м’яса — зрости. Зміни запроваджуються з 1 вересня 2021 року. 

Це означає, що закупівлі продуктів харчування та послуг кейтерингу для шкіл, дитячих садочків, інтернатів і т.д. мають кардинально змінитися. 

Але аби реформа харчування відбулась, а діти змогли їсти здорову і смачну їжу,  управління та закладам освіти необхідно відповідально поставитись до своїх закупівель.

За матеріалами Prozorro

УВАГА!  

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.  

logo