Голова АМКУ: Комітет підтримує законопроєкт №5431

6 липня 2021
23
Середній бал: 5 із 5

Антимонопольний комітет підтримує Проєкт Закону № 5431 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення діяльності Комітету та закликає народних депутатів проголосувати за нього у першому читанні.

ПЕРЕВІРТЕ СЕБЕ ➤ Коронавірусні закупівлі: тест для замовника

Голова АМКУ: Комітет підтримує законопроєкт №5431

Про це заявила голова АМКУ Ольга Піщанська, зазначивши, що документ пройшов тривале та детальне обговорення також і всередині Комітету. 

Вона наголосила, що покладена в основу законопроєкту концепція реформи конкуренційного законодавства розроблялася народними депутатами за участі міжнародних партнерів з Twinning і FTC. Документ рекомендував схвалити у першому читанні парламентський Комітет з питань економічного розвитку та підтримало листом Представництво Європейського Союзу в Україні. 

Навколо зазначеного документу наразі точиться чимало конструктивних дискусій, але водночас виникли і певні спекуляції, зауважила Ольга Піщанська. Відтак, за її словами, Комітет здійснюватиме відповідні заходи з адвокатування задля посилення всебічної підтримки законопроєкту. 

За матеріалами АМКУ

УВАГА!  

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.  

logo