46,5 мільйонів гривень на закупівлю комп'ютерів для вчителів Полтавщини

23 липня 2021
22
Середній бал: 5 із 5

Dozorro повідомляє: для потреб вчителів Полтавська облрада планує придбати близько 2500 ноутбуків.

46,5 мільйонів гривень на закупівлю комп'ютерів для вчителів Полтавщини

Центр фінансово-статистичного аналізу та матеріально-технічного забезпечення освітніх закладів Полтавщини оголосив тендер на придбання 2447 ноутбуків у школи області. Усі комп’ютери призначені для користування вчителями Полтавської області, зокрема, для онлайн викладання. Очікувана вартість закупівлі складає 46,5 мільйонів гривень, які візьмуть з державного й місцевих бюджетів.

Закупівля комп'ютерної техніки: від планування до договору

Відповідно до плану, кожна з 370 шкіл Полтавської області має отримати від 1 до 43 ноутбуків (в залежності від кількості вчителів). При цьому вартість кожного комп'ютера не перевищуватиме 19 000 грн.

У технічних умовах закупівлі вказано, що кожен ноутбук повинен мати діагональ екрану не менше 14 дюймів, не менше 8Гб оперативної пам’яті, інтегровану вебкамеру, HDMI-порт тощо. Окрім самого комп’ютера, до пакета закупівлі входить оптична миша, антивірус, офісне програмне забезпечення, ліцензійна операційна система Microsoft Windows 10 Professional Ukrainian та гарантійне обслуговування на рік.

За матеріалами Dozorro

УВАГА!  

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.  

logo