Prozorro: рейтинг регіонів, які заощадили найбільше коштів на закупівлях

3 серпня 2021
39
Середній бал: 5 із 5

Вже більше п'яти років Prozorro стала обов'язковою для всіх організацій, які розпоряджаються бюджетними коштами і держпідприємств. За цей час в системі було анонсовано понад 2 мільйони тендерів. Завдяки проведеним тендерам вдалося заощадити майже 190 мільярдів гривень.

Як провести спрощену закупівлю на майданчику за 5 кроків

Prozorro: рейтинг регіонів, які заощадили найбільше коштів на закупівлях

Лідер за сумою економії — Київська область. Столичному регіону вдалося заощадити 71 мільярд гривень. На другій позиції — Дніпропетровська область (13,6 млрд), на третій — Львівська (9,87 млрд). Четверте та п'яте місце у рейтингу займають Харківська та Полтавська області. 

Майже кожен четвертий учасник тендерів з закупівлі на Prozorro зареєстрований у Києві або Київській області. Це 32,5 тисячі підприємців. На другому місці — Дніпропетровська область із майже 10% учасників (12,5 тисяч). Замикає трійку - Харківська область, там зареєстровані майже 6,5% учасників торгів на Prozorro (8,5 тисяч).

Найбільш конкурентні тендери проводять у Полтавській області. В середньому там подають 2,6 пропозиції на тендер. Далі йде Рівненська область - 2,53. Закарпатська та Миколаївська області ділять третє місце із 2,44 пропозиції на тендер. І замикає п‘ятірку лідерів Херсонщина - 2,44 пропозиції на тендер. При цьому середня кількість пропозицій на один тендер в системі — 2,31. 

Джерело: Prozorro

УВАГА!  

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.  

logo