Норми харчування для учнів/студентів, які здобувають спортивну освіту

19 серпня 2021
48
Середній бал: 5 із 5

Урядовці затвердили норми харчування для учнів/студентів, у закладах спеціалізованої освіти спортивного профілю із специфічними умовами навчання.

Організація закупівлі харчування в закладах освіти та відпочинку у 2021 році

Норми харчування для учнів/студентів, які здобувають спортивну освіту

А саме:

  • норми харчування у закладах спеціалізованої освіти спортивного профілю із специфічними умовами навчання для учнів/студентів, які здобувають спортивну освіту;
  • порядок організації харчування у закладах спеціалізованої освіти спортивного профілю із специфічними умовами навчання для учнів/студентів, які здобувають спортивну освіту.

Визначили, що учні/студенти, які здобувають спортивну освіту у закладах спеціалізованої освіти спортивного профілю із специфічними умовами навчання, харчуються з 01.09.2021 за зазначеними нормами та порядком. Їх створено для безпечного, здорового середовища та безпечних умов для підвищення спортивної майстерності та відновлення з урахуванням підвищеної потреби організму спортсменів у енергії та поживних харчових речовинах.

Джерело: постанова КМУ «Деякі питання організації харчування у закладах спеціалізованої освіти спортивного профілю із специфічними умовами навчання» від 11.08.2021 № 823, набере чинності з 01.09.2021

УВАГА!  

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.  

logo