Нові граничні тарифи на універсальні послуги поштового зв’язку

2 вересня 2021
56
Середній бал: 5 із 5

НКРЗІ затвердило нові Граничні тарифи на універсальні послуги поштового зв’язку. Тож коли розпорядники бюджетних коштів планують/коригують видатки на послуги поштового зв’язку, вони мають врахувати нові граничні тарифи. Діятимуть вони з 07.09.2021.

Фахівець з публічних закупівель — 2022

Нові граничні тарифи на універсальні послуги поштового зв’язку

Безоплатно пересилають:

  • прості листи масою до 20 г і поштові картки, відправниками та адресатами яких є військовослужбовці строкової служби;
  • посилки з одягом військовослужбовців строкової служби, які відправляють в установленому порядку військовими частинами;
  • відправлення для сліпих (крім тих, що перевозять авіатранспортом).

Послуги з пересилання у межах України простих листів масою до 20 г та поштових карток, відправниками та адресатами яких є військовослужбовці строкової служби, а також посилок з одягом військовослужбовців строкової служби оплачують за рахунок і в межах бюджетних асигнувань, передбачених на утримання бюджетних установ.

Джерело: рішення НКРЗІ «Про затвердження Граничних тарифів на універсальні послуги поштового зв’язку і визнання таким, що втратило чинність, рішення НКРЗІ від 03 вересня 2019 року № 403» від 10.08.2021 № 299

УВАГА!  

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.  

logo