Для лікування від коронавірусної інфекції МОЗ закупило препарат за спрощеною процедурою

9 вересня 2021
25
Середній бал: 5 із 5

ДП «Медичні закупівлі України» уклало договір на закупівлю більш ніж 14 тис. флаконів препарату Ремдесивір, який використовується для лікування хворих на COVID-19.

Закупівлі з COVID-19: ураховуємо зміни

Для лікування від коронавірусної інфекції МОЗ закупило препарат за спрощеною процедурою

Участь в аукціоні взяли 4 кваліфікованих учасники, що привело до високої конкурентності процедури, а тому вдалось досягти економії у 1,5 млн. гривень, що складає 23,8% від очікуваної вартості препарату. Таким чином, замість 6,3 млн. гривень на закупівлю буде витрачено 4,8 млн. Вартість одного флакону - 333,87 грн. 

Закупівля відбулася за спрощеною/допороговою процедурою, тому що на період дії встановленого Кабінетом Міністрів України карантину закупівля товарів та послуг, необхідних для виконання заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19), здійснюється в порядку, встановленому Законом України «Про публічні закупівлі» для спрощених закупівель.

Згідно з цьогорічним договором про закупівлю, законтрактований постачальник має повідомити орієнтовний графік поставки товару протягом 14 робочих днів з моменту підписання такого договору. 


УВАГА!  

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу «Держзакупівлі» першими.  

logo